autobus 17 | inne linie z przystanku: 3, 6, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 12, 12, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 201, 202, | |||||||
przystanek Polanka | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 06 20 35 50 05 20 35 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 11 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 21 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 21 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40 10 40 10 40 10 40 10 40 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 21 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Gwarna Pl. Ratajskiego Pl. Wielkopolski Małe Garbary Katedra Rondo Śródka Rondo Śródka Baraniaka Kórnicka Polanka 1 - Łacina 2 - Os. Tysiąclecia 3 - Os. Lecha 5 - Os. Czecha 6 - Żegrze III 7 - Żegrze II 8 - Żegrze I 9 - Rondo Żegrze 10 - Rondo Żegrze 12 - Rondo Starołęka 13 - Rondo Starołęka 14 - Starołęka Mała 15 - Bystra 16 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy