tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 3, 5, 6, 6, 7, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 12, 12, 13, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 201, 202, | |||||||
przystanek Polanka | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 48 03 17 32 43 47 02 11 17 32 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 38 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 50G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 00 20 40 00 13 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 50G | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 22 52 22 52 22 52 22 52 22 39 59 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 50G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka 1 - Kórnicka 2 - Kórnicka 3 - Baraniaka 5 - Rondo Śródka 6 - Rondo Śródka 7 - Katedra 9 - Małe Garbary 10 - Pl. Wielkopolski 11 - Pl. Ratajskiego 13 - Gwarna 14 - Zamek 16 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 17 - Poznań Główny n/ż 18 - Poznań Główny 20 - Dworzec Zachodni n/ż 22 - Park Wilsona n/ż 23 - Rynek Łazarski n/ż 25 - Głogowska/Hetmańska n/ż 27 - Rondo Starołęka 29 - Hetmańska Wiadukt 31 - Rolna 33 - Traugutta 35 - Kolejowa 37 - Głogowska/Hetmańska 39 - Krauthofera n/ż 41 - Sielska n/ż 42 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy