tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 7, 8, 17, | |||||||
przystanek Rondo Śródka | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 54 09 23 38 49 53 08 17 23 38 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 44 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 56G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 46 06 26 46 06 19 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 56G | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 58 28 58 28 58 28 58 28 58 28 45 05 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 56G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka 1 - Katedra 3 - Małe Garbary 4 - Pl. Wielkopolski 5 - Pl. Ratajskiego 7 - Gwarna 8 - Zamek 10 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 11 - Poznań Główny n/ż 12 - Poznań Główny 14 - Dworzec Zachodni n/ż 16 - Park Wilsona n/ż 17 - Rynek Łazarski n/ż 19 - Głogowska/Hetmańska n/ż 21 - Rondo Starołęka 23 - Hetmańska Wiadukt 25 - Rolna 27 - Traugutta 29 - Kolejowa 31 - Głogowska/Hetmańska 33 - Krauthofera n/ż 35 - Sielska n/ż 36 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy