tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 5, 6, 7, 8, 8, 17, | |||||||
przystanek Rondo Śródka | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 53 08 22 37 48 52 07 16 22 37 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 43 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 55G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 05 25 45 05 18 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 55G | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 57 27 57 27 57 27 57 27 57 27 44 04 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 55G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka 1 - Rondo Śródka 2 - Katedra 4 - Małe Garbary 5 - Pl. Wielkopolski 6 - Pl. Ratajskiego 8 - Gwarna 9 - Zamek 11 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 12 - Poznań Główny n/ż 13 - Poznań Główny 15 - Dworzec Zachodni n/ż 17 - Park Wilsona n/ż 18 - Rynek Łazarski n/ż 20 - Głogowska/Hetmańska n/ż 22 - Rondo Starołęka 24 - Hetmańska Wiadukt 26 - Rolna 28 - Traugutta 30 - Kolejowa 32 - Głogowska/Hetmańska 34 - Krauthofera n/ż 36 - Sielska n/ż 37 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy