autobus 17 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 10, 10, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Rynek Łazarski n/ż | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 57 12 27 41 56 11 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 59 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 59 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 18 48 18 48 18 48 18 48 18 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 59 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż 1 - Park Wilsona n/ż 3 - Dworzec Zachodni n/ż 5 - Poznań Główny 6 - Poznań Główny n/ż 7 - Uniwersytet Ekonomiczny 8 - Zamek 9 - Gwarna 11 - Pl. Ratajskiego 13 - Pl. Wielkopolski 14 - Małe Garbary 15 - Katedra 17 - Rondo Śródka 18 - Rondo Śródka 19 - Baraniaka 21 - Kórnicka 22 - Polanka 23 - Łacina 24 - Os. Tysiąclecia 25 - Os. Lecha 27 - Os. Czecha 28 - Żegrze III 29 - Żegrze II 30 - Żegrze I 31 - Rondo Żegrze 32 - Rondo Żegrze 34 - Rondo Starołęka 35 - Rondo Starołęka 36 - Starołęka Mała 37 - Bystra 38 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy