tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 5, 14, 17, 213, 223, | |||||||
przystanek Sielska n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 47 02 08 18 33 48 03 14 18 33 42 48 03 13 18 28 38 48 53 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 43 48 03 09 18 28 38 43 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 10 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 38 Z 58 09 29 49 09 29 42 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 Z 21 51 21 51 21 51 21 51 21 46 51 08 28 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego Gwarna Zamek Uniwersytet Ekonomiczny n/ż Poznań Główny n/ż Poznań Główny Dworzec Zachodni n/ż Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Krauthofera n/ż Sielska n/ż 1 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy