Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
17
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
9
,
10
,
11
,
11
,
14
,
17
,
17
,
19
,
91
,
201
,
przystanek Żegrze I
Kierunek: Górczyn PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
30 40 55
09 24 39 54
03 09 24 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 24 39 54
09 24 39 54
09 24 39 54
09 24 39 54
09 24 30 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 32 42F 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 42G
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
32 52
12 32 52
05 12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 42G
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
44
14 44
14 44
14 44
14 44
14 31 51
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 52
12 32 42G
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Rondo Żegrze
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Żegrze I
1 - Żegrze II
2 - Żegrze III
3 - Os. Czecha
4 - Piaśnicka Rynek
5 - Piaśnicka/Kurlandzka
6 - Szwedzka
7 - Szwajcarska
8 - Franowo
9 - Franowo
11 - Szwajcarska
13 - Szwedzka
15 - Piaśnicka/Kurlandzka
17 - Piaśnicka Rynek
19 - Os. Lecha
20 - Os. Tysiąclecia
21 - Łacina
22 - Polanka
23 - Kórnicka
24 - Kórnicka
25 - Baraniaka
27 - Rondo Śródka
28 - Rondo Śródka
29 - Katedra
31 - Małe Garbary
32 - Pl. Wielkopolski
33 - Pl. Ratajskiego
35 - Gwarna
36 - Zamek
38 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
39 - Poznań Główny n/ż
40 - Poznań Główny
42 - Dworzec Zachodni n/ż
44 - Park Wilsona n/ż
45 - Rynek Łazarski n/ż
47 - Głogowska/Hetmańska n/ż
49 - Rondo Starołęka
51 - Hetmańska Wiadukt
53 - Rolna
55 - Traugutta
57 - Kolejowa
59 - Głogowska/Hetmańska
61 - Krauthofera n/ż
63 - Sielska n/ż
64 - Górczyn PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911