autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, 6, 13, 15, 91, | |||||||
przystanek Budziszyńska | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 00 14 28 43 58 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 13 22S 28 33G 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 36G 47 56S 07 16G 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 43 03 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 09 28 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 43 03 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 12 42 12 42 12 42 12 42 12 42 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 43 03 | Budziszyńska 0 - Budziszyńska 1 - Rondo Skubiszewskiego 2 - Węgorka 3 - Stadion Miejski 4 - Drzewieckiego 5 - Grochowska 7 - Ostroroga 9 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 11 - Arena 13 - Arciszewskiego 14 - Głogowska/Hetmańska 15 - Głogowska/Hetmańska 16 - Kolejowa 18 - Traugutta 19 - Rolna 21 - Hetmańska Wiadukt 22 - Rondo Starołęka 24 - Rondo Starołęka 26 - Starołęka Mała 28 - Bystra 30 - Starołęka PKM 32 - Rondo Starołęka 34 - Rondo Żegrze 35 - Unii Lubelskiej 36 - Tadeuszak 37 - Rondo Żegrze 38 - Żegrze I 39 - Żegrze II 40 - Żegrze III 41 - Os. Czecha 43 - Piaśnicka Rynek 44 - Piaśnicka/Kurlandzka 45 - Szwedzka 46 - Szwajcarska 47 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy