tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 14, 17, 19, 91, | |||||||
przystanek Hetmańska Wiadukt | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 59 13 27 43 50 57 12 19 27 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 22 27 36 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47 01 20 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 14 44 14 44 14 44 14 44 14 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt 2 - Rolna 3 - Traugutta 5 - Kolejowa 6 - Głogowska/Hetmańska 8 - Głogowska/Hetmańska 9 - Arciszewskiego 11 - Arena 13 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 14 - Ostroroga 15 - Grochowska 16 - Drzewieckiego 17 - Stadion Miejski 18 - Węgorka 19 - Rondo Skubiszewskiego 20 - Budziszyńska 20 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy