tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 14, 17, 19, 91, | |||||||
przystanek Rolna | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 01 15 29 45 52 59 14 21 29 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 24 29 38 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 03 22 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 51 16 46 16 46 16 46 16 46 16 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna 1 - Traugutta 3 - Kolejowa 4 - Głogowska/Hetmańska 6 - Głogowska/Hetmańska 7 - Arciszewskiego 9 - Arena 11 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 12 - Ostroroga 13 - Grochowska 14 - Drzewieckiego 15 - Stadion Miejski 16 - Węgorka 17 - Rondo Skubiszewskiego 18 - Budziszyńska 18 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy