tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 3, 11, 11, 14, 17, 19, 20, 91, 201, 202, | |||||||
przystanek Rondo Żegrze | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 08 22 38 45 52 07 14 22 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 31 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 54 02S 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 42 56 15 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 09 39 09 39 09 39 09 39 09 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze 1 - Rondo Żegrze 3 - Rondo Starołęka 4 - Rondo Starołęka 5 - Starołęka Mała 6 - Bystra 7 - Starołęka PKM 8 - Starołęka PKM 9 - Bystra 10 - Starołęka Mała 11 - Rondo Starołęka 12 - Rondo Starołęka 13 - Hetmańska Wiadukt 15 - Rolna 16 - Traugutta 18 - Kolejowa 19 - Głogowska/Hetmańska 21 - Głogowska/Hetmańska 22 - Arciszewskiego 24 - Arena 26 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 27 - Ostroroga 28 - Grochowska 29 - Drzewieckiego 30 - Stadion Miejski 31 - Węgorka 32 - Rondo Skubiszewskiego 33 - Budziszyńska 33 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy