tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 14, 17, 19, 91, | |||||||
przystanek Traugutta | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 02 16 30 46 53 00 15 22 30 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 25 30 39 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 50 04 23 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 17 47 17 47 17 47 17 47 17 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta 2 - Kolejowa 3 - Głogowska/Hetmańska 5 - Głogowska/Hetmańska 6 - Arciszewskiego 8 - Arena 10 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 11 - Ostroroga 12 - Grochowska 13 - Drzewieckiego 14 - Stadion Miejski 15 - Węgorka 16 - Rondo Skubiszewskiego 17 - Budziszyńska 17 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy