autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, 6, 13, 15, 91, | |||||||
przystanek Węgorka | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 02 16 30 46 01 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 16 25S 31 36G 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 39G 50 59S 10 19G 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 46 05 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 51 11 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 46 05 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 44 14 44 14 44 14 44 14 44 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 46 05 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka 1 - Stadion Miejski 2 - Drzewieckiego 3 - Grochowska 5 - Ostroroga 7 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 9 - Arena 11 - Arciszewskiego 12 - Głogowska/Hetmańska 13 - Głogowska/Hetmańska 14 - Kolejowa 16 - Traugutta 17 - Rolna 19 - Hetmańska Wiadukt 20 - Rondo Starołęka 22 - Rondo Starołęka 24 - Starołęka Mała 26 - Bystra 28 - Starołęka PKM 30 - Rondo Starołęka 32 - Rondo Żegrze 33 - Unii Lubelskiej 34 - Tadeuszak 35 - Rondo Żegrze 36 - Żegrze I 37 - Żegrze II 38 - Żegrze III 39 - Os. Czecha 41 - Piaśnicka Rynek 42 - Piaśnicka/Kurlandzka 43 - Szwedzka 44 - Szwajcarska 45 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy