tramwaj 2 | inne linie z przystanku: 2, 9, 10, 19, | |||||||
przystanek Wspólna | Kierunek: Stare Zoo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 08 22 37 52 07 22 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 07 22 25G 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 26 33G 46 55G 06 10G 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 33G 52G 12G | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 33G 52G 12G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15 45 15 45 15 45 15 45 15 45 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 33G 52G 12G | Dębiec PKM Wspólna 2 - HCP 3 - Traugutta 4 - Kolejowa 5 - Głogowska/Hetmańska 6 - Głogowska/Hetmańska 8 - Kolejowa 10 - Traugutta 12 - Pamiątkowa n/ż 13 - Kosińskiego n/ż 14 - Rynek Wildecki n/ż 16 - Różana 18 - Półwiejska 19 - AWF 20 - Łąkowa 22 - Pl. Wiosny Ludów 24 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 25 - 27 Grudnia 26 - Gwarna 27 - Zamek 29 - Głogowska/Hetmańska n/ż 31 - Rynek Łazarski n/ż 33 - Park Wilsona n/ż 35 - Dworzec Zachodni n/ż 37 - Poznań Główny 39 - Poznań Główny n/ż 41 - Uniwersytet Ekonomiczny 43 - Rondo Kaponiera 44 - Stare Zoo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy