|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
3
| inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 100, 201, 202, 211, 220, 221, | |
|
przystanek Most Św. Rocha n/ż | Kierunek: Błażeja |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 18 W 37 50 03 18 31 40 45 00 07 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 19 37 56 17 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 29 W 49 14 44 14 44 14 44 14 44 14 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35
| Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż 1 - Pl. Bernardyński n/ż 2 - Wrocławska n/ż 3 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 4 - 27 Grudnia 6 - Fredry 7 - Głogowska/Hetmańska n/ż 8 - Rynek Łazarski n/ż 9 - Park Wilsona n/ż 10 - Dworzec Zachodni n/ż 11 - Most Dworcowy n/ż 12 - Rondo Kaponiera 13 - Most Teatralny 14 - Poznańska 16 - Wielkopolska 18 - Armii Poznań 19 - Żniwna 20 - Pasieka 21 - Kmieca 23 - Przełajowa 24 - Wilczak 25 - Serbska 26 - Włodarska 27 - Lechicka/Naramowicka 28 - Naramowice n/ż 29 - Os. Łokietka 30 - Jasna Rola 32 - Błażeja
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |