autobus 3 | inne linie z przystanku: 3, 10, 146, 167, 169, 185, 214, 218, 224, 911, | |||||||
przystanek Naramowice n/ż | Kierunek: Błażeja | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47 59 12 25 41 56 05 10 25 32 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 16 25 32 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 09 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 59 18 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 12 37 07 37 07 37 07 37 07 37 58 18 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż Pl. Bernardyński n/ż Wrocławska n/ż Aleje Marcinkowskiego n/ż 27 Grudnia Fredry Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska Armii Poznań Żniwna Pasieka Kmieca Przełajowa Wilczak Serbska Włodarska Lechicka/Naramowicka Naramowice n/ż 1 - Os. Łokietka 2 - Jasna Rola 4 - Błażeja | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy