|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
3
| inne linie z przystanku: 1, 3, 11, 11, 14, 17, 19, 91, 162, 166, 196, 201, 202, | |
|
przystanek Os. Czecha | Kierunek: Unii Lubelskiej |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 54 06 17 25 32 47 01 17 23 32 47 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 07 14 28 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 51 07 27 47 07 27 39 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 49 20 29 59 29 59 29 59 29 49 59 29 59 27 47 07 27 47 07 19 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07
| Błażeja Jasna Rola Os. Łokietka Naramowice n/ż Lechicka/Naramowicka Włodarska Serbska Wilczak Przełajowa Kmieca Pasieka Żniwna Armii Poznań Wielkopolska Poznańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Most Dworcowy n/ż Dworzec Zachodni n/ż Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rondo Kaponiera Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego n/ż Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha n/ż Politechnika n/ż Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha 1 - Żegrze III 2 - Żegrze II 3 - Żegrze I 4 - Rondo Żegrze 5 - Starołęka PKM 6 - Bystra 7 - Starołęka Mała 8 - Rondo Starołęka 9 - Głogowska/Hetmańska 10 - Kolejowa 11 - Traugutta 12 - Rolna 13 - Hetmańska Wiadukt 14 - Rondo Starołęka 15 - Rondo Starołęka 16 - Rondo Żegrze 17 - Tadeuszak 18 - Unii Lubelskiej
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |