autobus 3 | inne linie z przystanku: 3, 10, | |||||||
przystanek Os. Łokietka | Kierunek: Błażeja | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 48 00 13 26 42 57 06 11 26 33 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 17 26 33 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 10 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42 00 19 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 13 38 08 38 08 38 08 38 08 38 59 19 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż Pl. Bernardyński n/ż Wrocławska n/ż Aleje Marcinkowskiego n/ż 27 Grudnia Fredry Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska Armii Poznań Żniwna Pasieka Kmieca Przełajowa Wilczak Serbska Włodarska Lechicka/Naramowicka Naramowice n/ż Os. Łokietka 1 - Jasna Rola 3 - Błażeja | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy