|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
3
| inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 100, 201, 202, | |
|
przystanek Pl. Bernardyński n/ż | Kierunek: Błażeja |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 19 W 38 51 04 19 32 41 46 01 08 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 20 38 57 18 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 30 W 50 15 45 15 45 15 45 15 45 15 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36
| Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż Pl. Bernardyński n/ż 1 - Wrocławska n/ż 2 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 3 - 27 Grudnia 5 - Fredry 6 - Głogowska/Hetmańska n/ż 7 - Rynek Łazarski n/ż 8 - Park Wilsona n/ż 9 - Dworzec Zachodni n/ż 10 - Most Dworcowy n/ż 11 - Rondo Kaponiera 12 - Most Teatralny 13 - Poznańska 15 - Wielkopolska 17 - Armii Poznań 18 - Żniwna 19 - Pasieka 20 - Kmieca 22 - Przełajowa 23 - Wilczak 24 - Serbska 25 - Włodarska 26 - Lechicka/Naramowicka 27 - Naramowice n/ż 28 - Os. Łokietka 29 - Jasna Rola 31 - Błażeja
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |