|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
3
| inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 100, 201, 202, 211, 220, 221, | |
|
przystanek Politechnika n/ż | Kierunek: Błażeja |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 17 W 36 49 02 17 30 39 44 59 06 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 18 36 55 16 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 28 W 48 13 43 13 43 13 43 13 43 13 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34
| Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż 1 - Most Św. Rocha n/ż 2 - Pl. Bernardyński n/ż 3 - Wrocławska n/ż 4 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 5 - 27 Grudnia 7 - Fredry 8 - Głogowska/Hetmańska n/ż 9 - Rynek Łazarski n/ż 10 - Park Wilsona n/ż 11 - Dworzec Zachodni n/ż 12 - Most Dworcowy n/ż 13 - Rondo Kaponiera 14 - Most Teatralny 15 - Poznańska 17 - Wielkopolska 19 - Armii Poznań 20 - Żniwna 21 - Pasieka 22 - Kmieca 24 - Przełajowa 25 - Wilczak 26 - Serbska 27 - Włodarska 28 - Lechicka/Naramowicka 29 - Naramowice n/ż 30 - Os. Łokietka 31 - Jasna Rola 33 - Błażeja
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |