autobus 3 | inne linie z przystanku: 3, 10, | |||||||
przystanek Włodarska | Kierunek: Błażeja | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 W 45 57 10 23 39 54 03 08 23 30 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 14 23 30 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 07 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 57 16 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 50 W 10 35 05 35 05 35 05 35 05 35 56 16 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż Pl. Bernardyński n/ż Wrocławska n/ż Aleje Marcinkowskiego n/ż 27 Grudnia Fredry Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska Armii Poznań Żniwna Pasieka Kmieca Przełajowa Wilczak Serbska Włodarska 1 - Lechicka/Naramowicka 2 - Naramowice n/ż 3 - Os. Łokietka 4 - Jasna Rola 6 - Błażeja | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy