|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
3
| inne linie z przystanku: 1, 3, 11, 11, 14, 17, 19, 91, 201, 202, | |
|
przystanek Żegrze I | Kierunek: Unii Lubelskiej |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 57 09 20 28 35 50 04 20 26 35 50 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 10 17 31 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 54 10 30 50 10 30 42 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 52 23 32 02 32 02 32 02 32 52 02 32 02 30 50 10 30 50 10 22 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10
| Błażeja Jasna Rola Os. Łokietka Naramowice n/ż Lechicka/Naramowicka Włodarska Serbska Wilczak Przełajowa Kmieca Pasieka Żniwna Armii Poznań Wielkopolska Poznańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Most Dworcowy n/ż Dworzec Zachodni n/ż Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rondo Kaponiera Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego n/ż Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha n/ż Politechnika n/ż Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I 1 - Rondo Żegrze 2 - Starołęka PKM 3 - Bystra 4 - Starołęka Mała 5 - Rondo Starołęka 6 - Głogowska/Hetmańska 7 - Kolejowa 8 - Traugutta 9 - Rolna 10 - Hetmańska Wiadukt 11 - Rondo Starołęka 12 - Rondo Starołęka 13 - Rondo Żegrze 14 - Tadeuszak 15 - Unii Lubelskiej
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |