Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
9
,
10
,
11
,
11
,
14
,
17
,
17
,
19
,
91
,
201
,
przystanek Żegrze I
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
06 19 33 48
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 18 33 48
03 18 33 48
03 18 33 48
03 18 33 48
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43
03 23 43
03 23 43
03 23 33F 43
03 23 43F 59F
19F
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
05 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 33F 43
03 23 43F 59F
19F
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
02 32
02 32
02 32
02 32
02 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 33F 43
03 23 43F 59F
19F
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Kolejowa
Głogowska/Hetmańska
Rondo Żegrze
Żegrze I
1 - Żegrze II
2 - Żegrze III
3 - Os. Czecha
4 - Piaśnicka Rynek
5 - Piaśnicka/Kurlandzka
6 - Szwedzka
7 - Szwajcarska
8 - Franowo
9 - Franowo
10 - Szwajcarska
11 - Szwedzka
12 - Piaśnicka/Kurlandzka
13 - Piaśnicka Rynek
14 - Os. Lecha
15 - Os. Tysiąclecia
16 - Łacina
17 - Polanka
18 - Kórnicka
19 - Kórnicka n/ż
20 - Politechnika n/ż
21 - Most Św. Rocha n/ż
22 - Pl. Bernardyński n/ż
23 - Wrocławska n/ż
24 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
25 - 27 Grudnia
27 - Fredry
28 - Głogowska/Hetmańska n/ż
29 - Rynek Łazarski n/ż
30 - Park Wilsona n/ż
31 - Dworzec Zachodni n/ż
32 - Most Dworcowy n/ż
33 - Rondo Kaponiera
34 - Most Teatralny
35 - Poznańska
37 - Wielkopolska
39 - Armii Poznań
40 - Żniwna
41 - Pasieka
42 - Kmieca
44 - Przełajowa
45 - Wilczak
46 - Serbska
47 - Włodarska
48 - Lechicka/Naramowicka
49 - Naramowice n/ż
50 - Os. Łokietka
51 - Jasna Rola
53 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911