|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
3
| inne linie z przystanku: 1, 3, 11, 11, 14, 17, 19, 91, 201, 202, | |
|
przystanek Żegrze II | Kierunek: Unii Lubelskiej |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 56 08 19 27 34 49 03 19 25 34 49 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 09 16 30 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 53 09 29 49 09 29 41 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 51 22 31 01 31 01 31 01 31 51 01 31 01 29 49 09 29 49 09 21 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09
| Błażeja Jasna Rola Os. Łokietka Naramowice n/ż Lechicka/Naramowicka Włodarska Serbska Wilczak Przełajowa Kmieca Pasieka Żniwna Armii Poznań Wielkopolska Poznańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Most Dworcowy n/ż Dworzec Zachodni n/ż Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rondo Kaponiera Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego n/ż Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha n/ż Politechnika n/ż Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II 1 - Żegrze I 2 - Rondo Żegrze 3 - Starołęka PKM 4 - Bystra 5 - Starołęka Mała 6 - Rondo Starołęka 7 - Głogowska/Hetmańska 8 - Kolejowa 9 - Traugutta 10 - Rolna 11 - Hetmańska Wiadukt 12 - Rondo Starołęka 13 - Rondo Starołęka 14 - Rondo Żegrze 15 - Tadeuszak 16 - Unii Lubelskiej
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |