|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
3
| inne linie z przystanku: 1, 3, 11, 11, 14, 17, 19, 91, 201, 202, | |
|
przystanek Żegrze III | Kierunek: Unii Lubelskiej |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 55 07 18 26 33 48 02 18 24 33 48 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 08 15 29 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 52 08 28 48 08 28 40 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 50 21 30 00 30 00 30 00 30 50 00 30 00 28 48 08 28 48 08 20 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08
| Błażeja Jasna Rola Os. Łokietka Naramowice n/ż Lechicka/Naramowicka Włodarska Serbska Wilczak Przełajowa Kmieca Pasieka Żniwna Armii Poznań Wielkopolska Poznańska Most Teatralny Rondo Kaponiera Most Dworcowy n/ż Dworzec Zachodni n/ż Park Wilsona n/ż Rynek Łazarski n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rondo Kaponiera Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego n/ż Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha n/ż Politechnika n/ż Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III 1 - Żegrze II 2 - Żegrze I 3 - Rondo Żegrze 4 - Starołęka PKM 5 - Bystra 6 - Starołęka Mała 7 - Rondo Starołęka 8 - Głogowska/Hetmańska 9 - Kolejowa 10 - Traugutta 11 - Rolna 12 - Hetmańska Wiadukt 13 - Rondo Starołęka 14 - Rondo Starołęka 15 - Rondo Żegrze 16 - Tadeuszak 17 - Unii Lubelskiej
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |