Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
9
,
10
,
11
,
11
,
14
,
17
,
17
,
19
,
91
,
201
,
przystanek Żegrze III
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
08 21 35 50
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 20 35 50
05 20 35 50
05 20 35 50
05 20 35 50
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45 55
05 15 25 35 45
05 25 45
05 25 45
05 25 35F 45
05 25 45F
01F 21F
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
07 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 35F 45
05 25 45F
01F 21F
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
04 34
04 34
04 34
04 34
04 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 45
05 25 35F 45
05 25 45F
01F 21F
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Kolejowa
Głogowska/Hetmańska
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
1 - Os. Czecha
2 - Piaśnicka Rynek
3 - Piaśnicka/Kurlandzka
4 - Szwedzka
5 - Szwajcarska
6 - Franowo
7 - Franowo
8 - Szwajcarska
9 - Szwedzka
10 - Piaśnicka/Kurlandzka
11 - Piaśnicka Rynek
12 - Os. Lecha
13 - Os. Tysiąclecia
14 - Łacina
15 - Polanka
16 - Kórnicka
17 - Kórnicka n/ż
18 - Politechnika n/ż
19 - Most Św. Rocha n/ż
20 - Pl. Bernardyński n/ż
21 - Wrocławska n/ż
22 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
23 - 27 Grudnia
25 - Fredry
26 - Głogowska/Hetmańska n/ż
27 - Rynek Łazarski n/ż
28 - Park Wilsona n/ż
29 - Dworzec Zachodni n/ż
30 - Most Dworcowy n/ż
31 - Rondo Kaponiera
32 - Most Teatralny
33 - Poznańska
35 - Wielkopolska
37 - Armii Poznań
38 - Żniwna
39 - Pasieka
40 - Kmieca
42 - Przełajowa
43 - Wilczak
44 - Serbska
45 - Włodarska
46 - Lechicka/Naramowicka
47 - Naramowice n/ż
48 - Os. Łokietka
49 - Jasna Rola
51 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911