|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
5
| inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 20, 201, 202, 211, 220, 221, | |
|
przystanek Most Św. Rocha n/ż | Kierunek: Zawady |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 48 01 07 22 36 51 06 21 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 06 S
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 01 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 06 S
| 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 24 54 24 54 24 54 24 54 24 54 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 06 S
| Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego n/ż Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha n/ż 1 - Politechnika n/ż 2 - Kórnicka 3 - Rondo Rataje 4 - Rondo Rataje n/ż 5 - Wioślarska n/ż 6 - Os. Piastowskie 7 - Os. Rzeczypospolitej 8 - Rondo Starołęka 9 - Głogowska/Hetmańska 10 - Kolejowa 11 - Traugutta 12 - Rolna 13 - Hetmańska Wiadukt 14 - Rondo Starołęka 15 - Rondo Starołęka 16 - Starołęka Mała 17 - Bystra 18 - Starołęka PKM 19 - Starołęka PKM 20 - Bystra 21 - Starołęka Mała 22 - Rondo Starołęka 23 - Rondo Starołęka 24 - Os. Rzeczypospolitej 25 - Os. Piastowskie 26 - Wioślarska n/ż 27 - Rondo Rataje n/ż 28 - Rondo Rataje 29 - Kórnicka 30 - Kórnicka 31 - Baraniaka 33 - Rondo Śródka 34 - Rondo Śródka 35 - Zawady
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |