|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
tramwaj
5
| inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 100, 201, 202, 211, 220, 221, | |
|
przystanek Most Św. Rocha n/ż | Kierunek: Górczyn PKM |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 35 49 05 19 33 43 48 03 13 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 47G 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 58 18 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37
| 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 12 42 12 42 12 42 12 42 12 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37
| Zawady Rondo Śródka Baraniaka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Wioślarska n/ż Os. Piastowskie Os. Rzeczypospolitej Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż 1 - Pl. Bernardyński n/ż 2 - Wrocławska n/ż 3 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 4 - 27 Grudnia 5 - Gwarna 6 - Zamek 8 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 9 - Poznań Główny n/ż 10 - Poznań Główny 12 - Dworzec Zachodni n/ż 14 - Park Wilsona n/ż 15 - Rynek Łazarski n/ż 17 - Głogowska/Hetmańska n/ż 19 - Rondo Starołęka 21 - Hetmańska Wiadukt 23 - Rolna 25 - Traugutta 27 - Kolejowa 29 - Głogowska/Hetmańska 31 - Krauthofera n/ż 33 - Sielska n/ż 34 - Górczyn PKM
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |