|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
5
| inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 20, 201, 202, | |
|
przystanek Pl. Bernardyński | Kierunek: Zawady |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 47 00 06 21 35 50 05 20 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 05 S
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 00 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 05 S
| 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 23 53 23 53 23 53 23 53 23 53 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 05 S
| Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego n/ż Wrocławska Pl. Bernardyński 1 - Most Św. Rocha n/ż 2 - Politechnika n/ż 3 - Kórnicka 4 - Rondo Rataje 5 - Rondo Rataje n/ż 6 - Wioślarska n/ż 7 - Os. Piastowskie 8 - Os. Rzeczypospolitej 9 - Rondo Starołęka 10 - Głogowska/Hetmańska 11 - Kolejowa 12 - Traugutta 13 - Rolna 14 - Hetmańska Wiadukt 15 - Rondo Starołęka 16 - Rondo Starołęka 17 - Starołęka Mała 18 - Bystra 19 - Starołęka PKM 20 - Starołęka PKM 21 - Bystra 22 - Starołęka Mała 23 - Rondo Starołęka 24 - Rondo Starołęka 25 - Os. Rzeczypospolitej 26 - Os. Piastowskie 27 - Wioślarska n/ż 28 - Rondo Rataje n/ż 29 - Rondo Rataje 30 - Kórnicka 31 - Kórnicka 32 - Baraniaka 34 - Rondo Śródka 35 - Rondo Śródka 36 - Zawady
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |