|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
autobus
5
| inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 20, 201, 202, 211, 220, 221, | |
|
przystanek Politechnika n/ż | Kierunek: Zawady |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 49 02 08 23 37 52 07 22 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 07 S
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 02 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 07 S
| 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
| 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 07 S
| Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego n/ż Wrocławska Pl. Bernardyński Most Św. Rocha n/ż Politechnika n/ż 1 - Kórnicka 2 - Rondo Rataje 3 - Rondo Rataje n/ż 4 - Wioślarska n/ż 5 - Os. Piastowskie 6 - Os. Rzeczypospolitej 7 - Rondo Starołęka 8 - Głogowska/Hetmańska 9 - Kolejowa 10 - Traugutta 11 - Rolna 12 - Hetmańska Wiadukt 13 - Rondo Starołęka 14 - Rondo Starołęka 15 - Starołęka Mała 16 - Bystra 17 - Starołęka PKM 18 - Starołęka PKM 19 - Bystra 20 - Starołęka Mała 21 - Rondo Starołęka 22 - Rondo Starołęka 23 - Os. Rzeczypospolitej 24 - Os. Piastowskie 25 - Wioślarska n/ż 26 - Rondo Rataje n/ż 27 - Rondo Rataje 28 - Kórnicka 29 - Kórnicka 30 - Baraniaka 32 - Rondo Śródka 33 - Rondo Śródka 34 - Zawady
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |