Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
6
inne linie z przystanku:
3
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
10
,
12
,
12
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Łacina
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
11
20
22
23
25F
39F
52F
05F 20F
11
20
22
23
59F
39F
52F
05F 20F
20
22
23
39F
52F
05F 20F
Miłostowo
Mogileńska
Łomżyńska
Krańcowa
Termalna
Św. Michała
Rondo Śródka
Rondo Śródka
Baraniaka
Kórnicka
Polanka
Łacina
1 - Os. Tysiąclecia
2 - Os. Lecha
3 - Piaśnicka Rynek
4 - Piaśnicka/Kurlandzka
5 - Szwedzka
6 - Szwajcarska
7 - Franowo
8 - Franowo
9 - Szwajcarska
10 - Szwedzka
11 - Piaśnicka/Kurlandzka
12 - Piaśnicka Rynek
13 - Os. Lecha
14 - Os. Tysiąclecia
15 - Łacina
16 - Polanka
17 - Kórnicka
18 - Kórnicka
19 - Rondo Rataje
20 - Rondo Rataje n/ż
21 - Wioślarska n/ż
22 - Os. Piastowskie
23 - Os. Rzeczypospolitej
24 - Rondo Starołęka
25 - Rondo Starołęka
26 - Starołęka Mała
27 - Bystra
28 - Starołęka PKM
29 - Starołęka PKM
30 - Bystra
31 - Starołęka Mała
32 - Rondo Starołęka
33 - Rondo Starołęka
34 - Os. Rzeczypospolitej
35 - Os. Piastowskie
36 - Wioślarska n/ż
37 - Rondo Rataje n/ż
38 - Rondo Rataje n/ż
39 - Serafitek n/ż
41 - AWF
42 - Półwiejska
44 - Wierzbięcice
45 - Poznań Główny
47 - Głogowska/Hetmańska n/ż
49 - Rynek Łazarski n/ż
51 - Park Wilsona n/ż
53 - Dworzec Zachodni n/ż
55 - Most Dworcowy n/ż
57 - Bałtyk n/ż
59 - Matejki
60 - Wojskowa
62 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
63 - Ostroroga
64 - Grochowska
65 - Drzewieckiego
66 - Stadion Miejski
67 - Węgorka
68 - Rondo Skubiszewskiego
69 - Budziszyńska
69 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911