Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
6
inne linie z przystanku:
3
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
10
,
12
,
12
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
20
,
201
,
202
,
przystanek Os. Lecha
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
11
20
22
23
27F
41F
54F
07F 22F
12
20
22
23
01F
41F
54F
07F 22F
20
22
23
41F
54F
07F 22F
Miłostowo
Mogileńska
Łomżyńska
Krańcowa
Termalna
Św. Michała
Rondo Śródka
Rondo Śródka
Baraniaka
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
1 - Piaśnicka Rynek
2 - Piaśnicka/Kurlandzka
3 - Szwedzka
4 - Szwajcarska
5 - Franowo
6 - Franowo
7 - Szwajcarska
8 - Szwedzka
9 - Piaśnicka/Kurlandzka
10 - Piaśnicka Rynek
11 - Os. Lecha
12 - Os. Tysiąclecia
13 - Łacina
14 - Polanka
15 - Kórnicka
16 - Kórnicka
17 - Rondo Rataje
18 - Rondo Rataje n/ż
19 - Wioślarska n/ż
20 - Os. Piastowskie
21 - Os. Rzeczypospolitej
22 - Rondo Starołęka
23 - Rondo Starołęka
24 - Starołęka Mała
25 - Bystra
26 - Starołęka PKM
27 - Starołęka PKM
28 - Bystra
29 - Starołęka Mała
30 - Rondo Starołęka
31 - Rondo Starołęka
32 - Os. Rzeczypospolitej
33 - Os. Piastowskie
34 - Wioślarska n/ż
35 - Rondo Rataje n/ż
36 - Rondo Rataje n/ż
37 - Serafitek n/ż
39 - AWF
40 - Półwiejska
42 - Wierzbięcice
43 - Poznań Główny
45 - Głogowska/Hetmańska n/ż
47 - Rynek Łazarski n/ż
49 - Park Wilsona n/ż
51 - Dworzec Zachodni n/ż
53 - Most Dworcowy n/ż
55 - Bałtyk n/ż
57 - Matejki
58 - Wojskowa
60 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
61 - Ostroroga
62 - Grochowska
63 - Drzewieckiego
64 - Stadion Miejski
65 - Węgorka
66 - Rondo Skubiszewskiego
67 - Budziszyńska
67 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911