Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
6
inne linie z przystanku:
3
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
10
,
12
,
12
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Os. Tysiąclecia
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
11
20
22
23
26F
40F
53F
06F 21F
12
20
22
23
00F
40F
53F
06F 21F
20
22
23
40F
53F
06F 21F
Miłostowo
Mogileńska
Łomżyńska
Krańcowa
Termalna
Św. Michała
Rondo Śródka
Rondo Śródka
Baraniaka
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
1 - Os. Lecha
2 - Piaśnicka Rynek
3 - Piaśnicka/Kurlandzka
4 - Szwedzka
5 - Szwajcarska
6 - Franowo
7 - Franowo
8 - Szwajcarska
9 - Szwedzka
10 - Piaśnicka/Kurlandzka
11 - Piaśnicka Rynek
12 - Os. Lecha
13 - Os. Tysiąclecia
14 - Łacina
15 - Polanka
16 - Kórnicka
17 - Kórnicka
18 - Rondo Rataje
19 - Rondo Rataje n/ż
20 - Wioślarska n/ż
21 - Os. Piastowskie
22 - Os. Rzeczypospolitej
23 - Rondo Starołęka
24 - Rondo Starołęka
25 - Starołęka Mała
26 - Bystra
27 - Starołęka PKM
28 - Starołęka PKM
29 - Bystra
30 - Starołęka Mała
31 - Rondo Starołęka
32 - Rondo Starołęka
33 - Os. Rzeczypospolitej
34 - Os. Piastowskie
35 - Wioślarska n/ż
36 - Rondo Rataje n/ż
37 - Rondo Rataje n/ż
38 - Serafitek n/ż
40 - AWF
41 - Półwiejska
43 - Wierzbięcice
44 - Poznań Główny
46 - Głogowska/Hetmańska n/ż
48 - Rynek Łazarski n/ż
50 - Park Wilsona n/ż
52 - Dworzec Zachodni n/ż
54 - Most Dworcowy n/ż
56 - Bałtyk n/ż
58 - Matejki
59 - Wojskowa
61 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
62 - Ostroroga
63 - Grochowska
64 - Drzewieckiego
65 - Stadion Miejski
66 - Węgorka
67 - Rondo Skubiszewskiego
68 - Budziszyńska
68 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911