Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
6
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
3
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
9
,
10
,
10
,
11
,
11
,
12
,
12
,
14
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
17
,
18
,
19
,
91
,
201
,
201
,
202
,
przystanek Piaśnicka Rynek
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
11
20
22
23
29F
43F
56F
09F 24F
12
20
22
23
03F
43F
56F
09F 24F
20
22
23
43F
56F
09F 24F
Miłostowo
Mogileńska
Łomżyńska
Krańcowa
Termalna
Św. Michała
Rondo Śródka
Rondo Śródka
Baraniaka
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
1 - Piaśnicka/Kurlandzka
2 - Szwedzka
3 - Szwajcarska
4 - Franowo
5 - Franowo
6 - Szwajcarska
7 - Szwedzka
8 - Piaśnicka/Kurlandzka
9 - Piaśnicka Rynek
10 - Os. Lecha
11 - Os. Tysiąclecia
12 - Łacina
13 - Polanka
14 - Kórnicka
15 - Kórnicka
16 - Rondo Rataje
17 - Rondo Rataje n/ż
18 - Wioślarska n/ż
19 - Os. Piastowskie
20 - Os. Rzeczypospolitej
21 - Rondo Starołęka
22 - Rondo Starołęka
23 - Starołęka Mała
24 - Bystra
25 - Starołęka PKM
26 - Starołęka PKM
27 - Bystra
28 - Starołęka Mała
29 - Rondo Starołęka
30 - Rondo Starołęka
31 - Os. Rzeczypospolitej
32 - Os. Piastowskie
33 - Wioślarska n/ż
34 - Rondo Rataje n/ż
35 - Rondo Rataje n/ż
36 - Serafitek n/ż
38 - AWF
39 - Półwiejska
41 - Wierzbięcice
42 - Poznań Główny
44 - Głogowska/Hetmańska n/ż
46 - Rynek Łazarski n/ż
48 - Park Wilsona n/ż
50 - Dworzec Zachodni n/ż
52 - Most Dworcowy n/ż
54 - Bałtyk n/ż
56 - Matejki
57 - Wojskowa
59 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
60 - Ostroroga
61 - Grochowska
62 - Drzewieckiego
63 - Stadion Miejski
64 - Węgorka
65 - Rondo Skubiszewskiego
66 - Budziszyńska
66 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911