autobus 416 | inne linie z przystanku: 157, 212, 222, 223, 416, | |||||||
przystanek Bożeny n/ż | Kierunek: Gruszczyn/Katarzyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 16 17 18 19 | 33 42 47 54 55 55 55 55 15 15 15 15 55 55 | Mogileńska Pusta n/ż Miłostowo n/ż Bożeny n/ż 1 - Antoninek PKM n/ż 3 - Sośnicka n/ż 4 - Sarnia n/ż 7 - Zieliniec 9 - Warpińska n/ż 13 - Leśniczówka Zieliniec n/ż 14 - Perkoza n/ż 15 - Rybitwy 17 - Gruszczyn/Mechowska n/ż 19 - Gruszczyn/Katarzyńska | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy