autobus 727 | inne linie z przystanku: 257, 727, 729, | |||||||
przystanek Skórzewo/Os. Makowe n/ż | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 13 14 15 16 17 18 19 21 | 58 42 25 51 31 56 33 03 03 57 32 37 15 45 15 45 25 35 35 33 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | 21 12 09 06 18 14 27 18 18 14 08 18 13 20 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 | 12 09 06 18 14 27 18 18 14 08 18 13 20 | Palędzie/Dworzec Kolejowy Dąbrówka/Kasztanowa n/ż Dąbrówka/Parkowa n/ż Dąbrówka/Las n/ż Dąbrowa/Poprzeczna n/ż Dąbrowa/Leśna n/ż Skórzewo/Os. Grafitowe n/ż Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła n/ż Skórzewo/Os. Makowe n/ż 2 - Skórzewo/Kościół n/ż 3 - Skórzewo/Szarotkowa n/ż 5 - Malwowa n/ż 6 - Malwowa I n/ż 7 - Nagietkowa n/ż 8 - Żonkilowa n/ż 9 - Gerberowa n/ż 11 - Junikowo n/ż 12 - Cmentarna n/ż 13 - Grotkowska n/ż 14 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy