Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
811
inne linie z przystanku:
156
,
186
,
219
,
258
,
801
,
802
,
803
,
804
,
811
,
812
,
813
,
821
,
833
,
834
,
przystanek Kołobrzeska n/ż
Kierunek: Lusówko/Kościół
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
37A D
07A
18A 53T
28A
02# 32T
12D
18
33A D
55D
40D
40
30T 50
07A T 37C 57T
42C
42C
07A
22A 37T e
5
7
9
10
13
14
16
18
20
21
23
49A
41A
36A
17A T 59
04
16A
14A
21A
16A
36A C
25C
5
7
9
10
13
14
16
18
20
21
23
49
41
36
17T 59
04T
16
14
21
16
36C
25C
Ogrody n/ż
Bużańska n/ż
Przelot n/ż
Pilotów n/ż
Tatrzańska n/ż
Kołobrzeska n/ż
1 - Smochowice n/ż
2 - Leśnowolska n/ż
4 - Wichrowa
6 - Baranowo/Przemysława n/ż
7 - Przeźmierowo/Wiadukt n/ż
8 - Przeźmierowo/Wysogotowska n/ż
10 - Swadzim/Auchan
12 - Swadzim/Wiadukt n/ż
13 - Swadzim/Kładka n/ż
15 - Sady/Wiadukt n/ż
17 - Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż
18 - Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż
19 - Tarnowo Pdg/Krótka n/ż
21 - Tarnowo Pdg/Rolna n/ż
23 - Tarnowo Pdg/Centrum
24 - Tarnowo Pdg/Nowa
25 - Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
26 - Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż
29 - Rumianek/Nowa I n/ż
30 - Rumianek/Nowa II n/ż
31 - Rumianek/Szkolna n/ż
32 - Rumianek/Świetlica n/ż
35 - Jankowice/Pętla
37 - Jankowice/Pałac n/ż
39 - Ceradz Kościelny/Jankowicka n/ż
41 - Ceradz Kościelny/Kościół
43 - Ceradz Kościelny/Jankowicka n/ż
45 - Jankowice/Pałac n/ż
47 - Jankowice/Pętla
49 - Lusówko/Grabowa n/ż
50 - Lusówko/Dopiewska
51 - Lusówko/Kościół n/ż
52 - Lusówko/Storczyka n/ż
53 - Lusówko/Rozalin Pętla
54 - Sierosław/Prosta n/ż
55 - Sierosław/Kasztanowa n/ż
56 - Sierosław/Dworska
57 - Lusówko/Kościół
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911