autobus 219 nocny | inne linie z przystanku: 219, 832, 833, 882, 891, | |||||||
przystanek Rokietnica/Szkoła | Kierunek: Wichrowa n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
3 | 05R | 0 3 | 35R 05R | Poznań Główny Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Most Teatralny Rynek Jeżycki n/ż Polna n/ż Żeromskiego n/ż Ogrody n/ż Polska n/ż Bużańska n/ż Przelot n/ż Pilotów n/ż Tatrzańska n/ż Kołobrzeska n/ż Smochowice n/ż Łupowska n/ż Braniewska n/ż Człopska n/ż Międzyzdrojska n/ż Międzyzdrojska n/ż Krzyżowniki n/ż Słupska n/ż Stobnicka n/ż Rekreacyjna n/ż Chojnicka n/ż Nad Jeziorem n/ż Kiekrz PKM n/ż Wilków Morskich n/ż Admiralska n/ż Kiekrz Admiralska n/ż Podjazdowa n/ż Turystyczna n/ż Kiekrz/Sanktuarium n/ż Kiekrz/Zielona n/ż Kiekrz/Starzyńska n/ż Rokietnica/Golęcińska n/ż Rokietnica/Rolna n/ż Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy Rokietnica/ROS Rokietnica/Szkoła 1 - Rokietnica/Os. Kalinowe 2 - Kiekrz/Czereśniowa n/ż 3 - Starzyny/Rynkowa 4 - Wichrowa n/ż | ||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy