autobus 219 nocny | inne linie z przystanku: 219, 833, | |||||||
przystanek Kiekrz/Czereśniowa n/ż | Kierunek: Wichrowa n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
3 | 07R | 0 3 | 37R 07R | Poznań Główny Rondo Kaponiera Rondo Kaponiera Most Teatralny Rynek Jeżycki n/ż Polna n/ż Żeromskiego n/ż Ogrody n/ż Polska n/ż Bużańska n/ż Przelot n/ż Pilotów n/ż Tatrzańska n/ż Kołobrzeska n/ż Smochowice n/ż Łupowska n/ż Braniewska n/ż Człopska n/ż Międzyzdrojska n/ż Międzyzdrojska n/ż Krzyżowniki n/ż Słupska n/ż Stobnicka n/ż Rekreacyjna n/ż Chojnicka n/ż Nad Jeziorem n/ż Kiekrz PKM n/ż Wilków Morskich n/ż Admiralska n/ż Kiekrz Admiralska n/ż Podjazdowa n/ż Turystyczna n/ż Kiekrz/Sanktuarium n/ż Kiekrz/Zielona n/ż Kiekrz/Starzyńska n/ż Rokietnica/Golęcińska n/ż Rokietnica/Rolna n/ż Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy Rokietnica/ROS Rokietnica/Szkoła Rokietnica/Os. Kalinowe Kiekrz/Czereśniowa n/ż 1 - Starzyny/Rynkowa 2 - Wichrowa n/ż | ||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy