autobus 710 | inne linie z przystanku: 710, 710, | |||||||
przystanek Plewiska/Stacja Energetyczna | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 13 | 38E 53E 43E | Komorniki/Kolumba Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż Plewiska/Szkolna n/ż Plewiska/Szkoła Plewiska/Boisko n/ż Plewiska/Stacja Energetyczna 1 - Plewiska/Boisko n/ż 2 - Plewiska/Straż Pożarna 3 - Plewiska/Rynek n/ż 4 - Plewiska/Skryta n/ż 5 - Plewiska/Zachodnia n/ż 6 - Plewiska/Podgórna n/ż 7 - Plewiska/Słoneczna n/ż 8 - Trzebińska n/ż 9 - Sycowska I n/ż 10 - Sycowska II n/ż 10 - Sycowska Prologis n/ż 11 - Lange n/ż 12 - Sycowska Centrum Handlowe 13 - Konopackiej n/ż 15 - Kowalewicka Wiadukt n/ż 17 - Ostatnia n/ż 18 - Bojanowska n/ż 21 - Górczyn PKM | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy