autobus 710 | inne linie z przystanku: 710, 716, | |||||||
przystanek Plewiska/Szkolna n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 16 18 19 21 22 | 43 33E 48E 13 14 23 53 28 38E 13 13 53 13 38 08 18 | 4 6 7 8 10 11 12 14 15 18 | 49 23 38 58 23 33 53 18 38 28 | 4 6 7 8 10 11 12 14 15 18 | 49 23 38 58 23 33 53 18 38 28 | Komorniki/Kolumba Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż Plewiska/Szkolna n/ż 1 - Plewiska/Szkoła 2 - Plewiska/Boisko n/ż 3 - Plewiska/Stacja Energetyczna 4 - Plewiska/Boisko n/ż 5 - Plewiska/Straż Pożarna 6 - Plewiska/Rynek n/ż 7 - Plewiska/Skryta n/ż 8 - Plewiska/Zachodnia n/ż 9 - Plewiska/Podgórna n/ż 10 - Plewiska/Słoneczna n/ż 11 - Trzebińska n/ż 12 - Sycowska I n/ż 13 - Sycowska II n/ż 13 - Sycowska Prologis n/ż 14 - Lange n/ż 15 - Sycowska Centrum Handlowe 16 - Konopackiej n/ż 18 - Kowalewicka Wiadukt n/ż 20 - Ostatnia n/ż 21 - Bojanowska n/ż 24 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy