Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
729
inne linie z przystanku:
177
,
729
,
przystanek Owcza n/ż
Kierunek: Chomęcice/Środkowa n/ż
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
23
29
09 59
34
09S 44S
14
24
24
29
35
05S 41
08 45S
05 30S 50
25 55H S
34
09H 49
48
32
6
8
10
12
14
17
19
21
23
23
38D
59
56
59D
19
29
33
27
6
8
10
12
14
17
19
21
23
23
38D
59
56
59D
19
29
33
27
Ogrody n/ż
Szpitalna
Swoboda
Bułgarska/Polska n/ż
Kolorowa n/ż
Zgorzelecka n/ż
Leśnych Skrzatów
Folwark Edwardowo n/ż
Kopciuszka n/ż
Malechowska n/ż
Ławica
Owcza n/ż
1 - Złotowska Działki n/ż
3 - Malwowa n/ż
4 - Skórzewo/Szarotkowa n/ż
5 - Skórzewo/Kościół n/ż
6 - Skórzewo/Os. Makowe n/ż
7 - Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła n/ż
9 - Skórzewo/Os. Grafitowe n/ż
10 - Dąbrowa/Leśna n/ż
12 - Dąbrowa/Krótka n/ż
13 - Dąbrowa/Szkolna n/ż
16 - Zakrzewo/Bukowska n/ż
18 - Zakrzewo/Świerkowa n/ż
19 - Zakrzewo/Sportowa n/ż
20 - Zakrzewo/Zacisze n/ż
21 - Dąbrówka/Las n/ż
22 - Dąbrówka/Parkowa n/ż
23 - Dąbrówka/Kasztanowa n/ż
24 - Palędzie/Nowa n/ż
25 - Palędzie/Leśna n/ż
27 - Dopiewiec/ n/ż
28 - Dopiewiec/Przejazd Kolejowy n/ż
29 - Dopiewo/Ośrodek Zdrowia n/ż
30 - Dopiewo/Kościół n/ż
31 - Dopiewo/Dworzec Kolejowy
32 - Lisówki/DPS
33 - Dopiewo/Wyzwolenia n/ż
34 - Konarzewo/Ks. Hartlieba n/ż
35 - Konarzewo/Perłowa n/ż
36 - Konarzewo/Sezamkowa n/ż
37 - Konarzewo/Dopiewska n/ż
38 - Konarzewo/Kościelna n/ż
39 - Konarzewo/Pętla n/ż
40 - Konarzewo/Os. 25-lecia n/ż
41 - Chomęcice/S5 n/ż
42 - Chomęcice/Szkoła n/ż
43 - Chomęcice/Środkowa n/ż
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911