Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
729
inne linie z przystanku:
148
,
159
,
177
,
191
,
193
,
729
,
przystanek Swoboda
Kierunek: Chomęcice/Środkowa n/ż
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
23
18 58
48
23 58S
33S
03
13
13
17
23 53S
29 56
33S 53
18S 38
13 43H S
23 58H
38
38
23
6
8
10
12
14
17
19
21
23
13
28D
48
45
48D
08
19
23
18
6
8
10
12
14
17
19
21
23
13
28D
48
45
48D
08
19
23
18
Ogrody n/ż
Szpitalna
Swoboda
1 - Bułgarska/Polska n/ż
2 - Kolorowa n/ż
2 - Zgorzelecka n/ż
3 - Leśnych Skrzatów
4 - Folwark Edwardowo n/ż
5 - Kopciuszka n/ż
7 - Malechowska n/ż
8 - Ławica
9 - Owcza n/ż
10 - Złotowska Działki n/ż
12 - Malwowa n/ż
13 - Skórzewo/Szarotkowa n/ż
14 - Skórzewo/Kościół n/ż
15 - Skórzewo/Os. Makowe n/ż
16 - Skórzewo/Kozierowskiego Szkoła n/ż
18 - Skórzewo/Os. Grafitowe n/ż
19 - Dąbrowa/Leśna n/ż
21 - Dąbrowa/Krótka n/ż
22 - Dąbrowa/Szkolna n/ż
25 - Zakrzewo/Bukowska n/ż
27 - Zakrzewo/Świerkowa n/ż
28 - Zakrzewo/Sportowa n/ż
29 - Zakrzewo/Zacisze n/ż
30 - Dąbrówka/Las n/ż
31 - Dąbrówka/Parkowa n/ż
32 - Dąbrówka/Kasztanowa n/ż
33 - Palędzie/Nowa n/ż
34 - Palędzie/Leśna n/ż
36 - Dopiewiec/ n/ż
37 - Dopiewiec/Przejazd Kolejowy n/ż
38 - Dopiewo/Ośrodek Zdrowia n/ż
39 - Dopiewo/Kościół n/ż
40 - Dopiewo/Dworzec Kolejowy
41 - Lisówki/DPS
42 - Dopiewo/Wyzwolenia n/ż
43 - Konarzewo/Ks. Hartlieba n/ż
44 - Konarzewo/Perłowa n/ż
45 - Konarzewo/Sezamkowa n/ż
46 - Konarzewo/Dopiewska n/ż
47 - Konarzewo/Kościelna n/ż
48 - Konarzewo/Pętla n/ż
49 - Konarzewo/Os. 25-lecia n/ż
50 - Chomęcice/S5 n/ż
51 - Chomęcice/Szkoła n/ż
52 - Chomęcice/Środkowa n/ż
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911