autobus 416 | inne linie z przystanku: 416, | |||||||
przystanek Gruszczyn/Mechowska n/ż | Kierunek: Mogileńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 | 55 04 09 16 19 19 19 19 45 38 41 49 19 19 | Gruszczyn/Katarzyńska Gruszczyn/Mechowska n/ż 1 - Gruszczyn/Zielińska n/ż 2 - Rybitwy 3 - Perkoza n/ż 4 - Leśniczówka Zieliniec n/ż 8 - Warpińska n/ż 10 - Zieliniec 11 - Sarnia n/ż 14 - Sośnicka n/ż 16 - Antoninek PKM n/ż 19 - Miłostowo n/ż 20 - Pusta n/ż 21 - Mogileńska | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy