autobus 416 | inne linie z przystanku: 416, | |||||||
przystanek Warpińska n/ż | Kierunek: Mogileńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 | 03 12 17 24 27 27 27 27 53 46 49 57 27 27 | Gruszczyn/Katarzyńska Gruszczyn/Mechowska n/ż Gruszczyn/Zielińska n/ż Rybitwy Perkoza n/ż Leśniczówka Zieliniec n/ż Warpińska n/ż 2 - Zieliniec 3 - Sarnia n/ż 6 - Sośnicka n/ż 8 - Antoninek PKM n/ż 11 - Miłostowo n/ż 12 - Pusta n/ż 13 - Mogileńska | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy