autobus 416 | inne linie z przystanku: 416, | |||||||
przystanek Perkoza n/ż | Kierunek: Mogileńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 | 58 07 12 19 22 22 22 22 48 41 44 52 22 22 | Gruszczyn/Katarzyńska Gruszczyn/Mechowska n/ż Gruszczyn/Zielińska n/ż Rybitwy Perkoza n/ż 1 - Leśniczówka Zieliniec n/ż 5 - Warpińska n/ż 7 - Zieliniec 8 - Sarnia n/ż 11 - Sośnicka n/ż 13 - Antoninek PKM n/ż 16 - Miłostowo n/ż 17 - Pusta n/ż 18 - Mogileńska | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy