autobus 416 | inne linie z przystanku: 416, | |||||||
przystanek Rybitwy | Kierunek: Mogileńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 | 57 06 11 18 21 21 21 21 47 40 43 51 21 21 | Gruszczyn/Katarzyńska Gruszczyn/Mechowska n/ż Gruszczyn/Zielińska n/ż Rybitwy 1 - Perkoza n/ż 2 - Leśniczówka Zieliniec n/ż 6 - Warpińska n/ż 8 - Zieliniec 9 - Sarnia n/ż 12 - Sośnicka n/ż 14 - Antoninek PKM n/ż 17 - Miłostowo n/ż 18 - Pusta n/ż 19 - Mogileńska | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy