tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 3, 11, 11, 14, 17, 19, 91, 201, 202, | |||||||
przystanek Żegrze I | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 31 07 21 37 44 51 06 13 21 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 30 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 53 01S 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 55 14 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 08 38 08 38 08 38 08 38 08 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I 1 - Rondo Żegrze 2 - Rondo Żegrze 4 - Rondo Starołęka 5 - Rondo Starołęka 6 - Starołęka Mała 7 - Bystra 8 - Starołęka PKM 9 - Starołęka PKM 10 - Bystra 11 - Starołęka Mała 12 - Rondo Starołęka 13 - Rondo Starołęka 14 - Hetmańska Wiadukt 16 - Rolna 17 - Traugutta 19 - Kolejowa 20 - Głogowska/Hetmańska 22 - Głogowska/Hetmańska 23 - Arciszewskiego 25 - Arena 27 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 28 - Ostroroga 29 - Grochowska 30 - Drzewieckiego 31 - Stadion Miejski 32 - Węgorka 33 - Rondo Skubiszewskiego 34 - Budziszyńska 34 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy