autobus 17 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 10, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 201, 213, 214, 218, 223, 224, | |||||||
przystanek Dworzec Zachodni n/ż | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 46 00 15 30 45 00 15 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 52 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 02 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 02 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 21 51 21 51 21 51 21 51 21 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 02 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż 2 - Poznań Główny 3 - Poznań Główny n/ż 4 - Uniwersytet Ekonomiczny 5 - Zamek 6 - Gwarna 8 - Pl. Ratajskiego 10 - Pl. Wielkopolski 11 - Małe Garbary 12 - Katedra 14 - Rondo Śródka 15 - Rondo Śródka 16 - Baraniaka 18 - Kórnicka 19 - Polanka 20 - Łacina 21 - Os. Tysiąclecia 22 - Os. Lecha 24 - Os. Czecha 25 - Żegrze III 26 - Żegrze II 27 - Żegrze I 28 - Rondo Żegrze 29 - Rondo Żegrze 31 - Rondo Starołęka 32 - Rondo Starołęka 33 - Starołęka Mała 34 - Bystra 35 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy