autobus 17 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 10, 10, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Park Wilsona n/ż | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 44 58 13 28 43 58 13 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 50 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 00 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 00 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19 49 19 49 19 49 19 49 19 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 00 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż 2 - Dworzec Zachodni n/ż 4 - Poznań Główny 5 - Poznań Główny n/ż 6 - Uniwersytet Ekonomiczny 7 - Zamek 8 - Gwarna 10 - Pl. Ratajskiego 12 - Pl. Wielkopolski 13 - Małe Garbary 14 - Katedra 16 - Rondo Śródka 17 - Rondo Śródka 18 - Baraniaka 20 - Kórnicka 21 - Polanka 22 - Łacina 23 - Os. Tysiąclecia 24 - Os. Lecha 26 - Os. Czecha 27 - Żegrze III 28 - Żegrze II 29 - Żegrze I 30 - Rondo Żegrze 31 - Rondo Żegrze 33 - Rondo Starołęka 34 - Rondo Starołęka 35 - Starołęka Mała 36 - Bystra 37 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy